Wazony i stojaki do kwiatów suszonych

 Poznajcie nasz wybór wazonów i stojaczków wprost idealnych do suszonych bukietów i kompozycji. 

 

Wazony i stojaki

Wazon do kwiatów suszonych 

Wybór kwiatów rozpoczyna się zazwyczaj w zależności od potrzeb i gustu. Drugie pytanie, jakie najczęściej przychodzi do głowy brzmi: jaki wazon wybrać? Czy każdy wazon sprawdzi się w przypadku kwiatów suszonych? Prawdopodobnie tak. Jednak nie wszystkie kwiaty suszone w danym wazonie wyglądać będą korzystnie.

Pierwsze kryterium, na które należy zwrócić uwagę to wysokość wazonu. Najlepiej dostosować ją do wysokości roślin tak, by około 10-20 cm ich liści lub kwiatostanów wystawało ponad wazon. By ułatwić zadanie suszki w naszym sklepie podzieliliśmy ze względu na ich wysokość na niskie (do 60 cm), średnie (60-80 cm) i wysokie (powyżej 80 cm)Drugi ważny aspekt to średnica wazonu. Kwiaty suszone najlepiej prezentują się w wazonach o wąskich otworach i niewielkich średnicach. Z naszego doświadczenia wynika, że średnica najbardziej uniwersalna to 8-10 cm

Wazony w naszej ofercie dobrane są przede wszystkim z myślą o kwiatach suszonych. Staramy się przy tym, aby promować produkty jak najbardziej uniwersalne, zatem wazony sprawdzą się również w przypadku bukietów i kwiatów ciętych. Podczas wyboru dostępnych na naszej stronie wazonów kierowaliśmy się jakością i precyzją wykonania, ciekawym designem i atrakcyjnością wizualną. Nie zapominamy również o aspekcie ekologicznym, ponieważ wazony wykonane zostały w procesie upcyklingu butelek wina. 

Wazony z butelek po winie 

Q de bouteilles to francuska marka, której jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Produkty Q de bouteilles wykonywane są na podstawie pustej butelki wina, która w procesie upcyklingu zyskuje zupełnie nową funkcję. Dzięki odcięciu jej górnej części oraz szyjki, a następnie perfekcyjnemu wykończeniu krawędzi, służyć może jako piękny i oryginalny wazon. W Blosmi dostępne są cztery kolekcje wazonów Q de bouteilles: Debattre, Rire, Danser i Buller

Drewniany stojak do kwiatów suszonych

Dla poszukiwaczy niestandardowych rozwiązań w naszej ofercie swoje miejsce znalazły drewniane stojaczki. Mają one formę prostopadłościanu (klocka) wykonanego z drewna sosnowego. Na jego powierzchni znajdują otwory o różnych wielkościach. To właśnie w nich umieszcza się pojedyncze gałązki kwiatów suszonych. Suszki najlepiej poukładać na różnych wysokościach, co wzmacnia efekt trójwymiarowości. Dzięki podstawkom na kwiaty suszone stworzyć możemy dekorację, która jest minimalistyczna, a przy tym efektowna. Aby ułatwić to zadanie do naszej oferty wprowadziliśmy specjalne zestawy. W ich skład wchodzą rośliny suszone oraz drewniane klocki w różnych rozmiarach. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl