Suszone liście ozdobne 

Liście suszone to produkt uniwersalny - mogą być uzupełnieniem kwiatowych kompozycji, jak i grać rolę pierwszoplanową w dekoracji domu, mieszkania czy imprez tematycznych. Bez wątpienia przypadną do gustu miłośnikom stonowanych rozwiązań i naturalnych dodatków. Wśród najpopularniejszych liści suszonych znajdziesz ruskus, eukaliptus oraz suszone liście palmy.  

Suszone liście

Suszony ruskus bielony - bukiet 5 szt. Suszony ruskus bielony - bukiet 5 szt.
Producent: Blosmi
Cena:

39,00 zł

pęczek
zobacz więcej
Suszony ruskus czerwony - bukiet 5 szt.   Suszony ruskus czerwony - bukiet 5 szt.
Producent: Blosmi
Cena:

49,00 zł

pęczek
zobacz więcej
Suszony ruskus różowy - bukiet 5 szt. Suszony ruskus różowy - bukiet 5 szt.
Producent: Blosmi
Cena:

49,00 zł

pęczek
zobacz więcej
Suszony ruskus czarny - bukiet 5 szt.   Suszony ruskus czarny - bukiet 5 szt.
Producent: Blosmi
Cena:

49,00 zł

pęczek
zobacz więcej
Suszony ruskus niebieski - bukiet 5 szt.   Suszony ruskus niebieski - bukiet 5 szt.
Producent: Blosmi
Cena:

49,00 zł

zobacz więcej
Suszony ruskus złoty - bukiet 5 szt.  Suszony ruskus złoty - bukiet 5 szt.
Producent: Blosmi
Cena:

49,00 zł

pęczek
zobacz więcej
Suszona paproć bielona 5 szt. Suszona paproć bielona 5 szt.
Producent: Blosmi
Cena:

19,00 zł

zestaw
zobacz więcej
Suszony ruskus bielony OUTLET Suszony ruskus bielony OUTLET
Producent: Blosmi
Cena:

25,00 zł

pęczek
zobacz więcej
Stabilizowane liście oliwne - bukiet Stabilizowane liście oliwne - bukiet
Producent: Blosmi
Cena:

69,00 zł

zobacz więcej
Suszony ruskus zielony - bukiet 5 szt. Suszony ruskus zielony - bukiet 5 szt.
Producent: Blosmi
Cena:

65,00 zł

zobacz więcej

Rodzaje liści suszonych

Liście suszone w naszym sklepie podzieliliśmy na trzy podstawowe rodzaje: liście palmowe, liście eukaliptusa i liście ruskusa. W pierwszej kategorii znajdują się naturalne liście palmy o różnych rozmiarach i kształtach. Najmniejsze to tzw. liście palm spear w formie strzałki, nieco większe są liście palm sun o kształcie słońca, a nad nimi górują liście palmowe karłatki o wysokości około 70 cm. 

Suszone liście do dekoracji 

Nie jest sekretem, że dodatki budują klimat wnętrza. Bukiet liści suszonych w wazonie to naturalna i trwała dekoracja, która nada przestrzeni wyrazu i indywidualnego charakteru. Rodzaje i kolory liści można łączyć w różnorodne kompozycje lub uzupełnić o ulubione kwiaty suszone czy cięte. Suszone liście posłużą świetnie jako baza do ścianek do zdjęć, metalowych łuków, dekoracji wnętrz i witryn sklepowych. Bardzo często stosowane są jako element kompozycji pod szklanym kloszem. Podobnie jak suszone trawy pampasowe i bawełna, suszone liście to jeden z największych bestsellerów w naszym sklepie. 

Suszone liście palmy 

Liście palmowe to element egzotyki, na który praktycznie każdy może sobie pozwolić. Są niezawodnym elementem podczas tworzenia dekoracji na wydarzenia w stylu boho, Bali lub hawajskim. Można użyć ich do wykonania naturalnych, suchych bukietów, a także większych aranżacji przestrzennych, takich jak na przykład ścianki do zdjęć czy ołtarze do ślubów w plenerze. Jeden z naszych klientów użył suszonych liści palmowych do pokrycia dachu beach baru, co dowodzi, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. 

Suszone liście eukaliptusa 

Eukaliptus to roślina, która posiada nie tylko doskonałe właściwości lecznicze. Jej stabilizowane liście w kolorze zielonym lub czerwonym są wyjątkowo trwałe i na długo zachowują swój świeży wygląd (a nawet zapach). Suszone liście eukaliptusa są jednym z ulubionych dodatków do aranżacji i bukietów ślubnych, ponieważ nadają im objętości oraz nowoczesnego, a jednocześnie naturalnego i nieco rustykalnego wyrazu. Stabilizowany eukaliptus doskonale komponuje się z suszonymi i ciętymi kwiatami, a zastosować go można do stworzenia wianków, kwiatowych obręczy, girland, dekoracji w ramce, butelce czy pod kloszem.

Suszony ruskus

Liście ruskusa znane są wszystkim florystom i miłośnikom roślin. Bardzo często stosowane są jako dodatek do kompozycji lub wypełniacz do bukietów. Suszony ruskus popularność zdobył stosunkowo niedawno, jednak bez obaw można nazwać go bestsellerem. Sprawdzi się w praktycznie wszystkich rodzajach dekoracji florystycznych i w wielu formach rękodzieła. Można korzystać z jego długich, smukłych gałązek lub przyciąć je sekatorem na mniejsze fragmenty. Stabilizowany ruskus dostępny jest w wersji bielonej oraz wielu kolorach, dzięki czemu można dobrać go odpowiednio do stylu kompozycji. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl