Filtry
Cena
  • od
    do

Pomarańczowe kwiaty suszone

Suszki w kolorze pomarańczowym i łososiowym swoje zastosowanie znajdą w przeróżnych kompozycjach i formach rękodzieła. 

Pomarańczowe kwiaty suszone

Pomarańczowe suszki 

Pomarańczowy to jeden z kolorów, które wyjątkowo kojarzą się z suszkami. W naturze pojawia się na tzw. lampionach suszonej miechunki oraz w kwiatach krokosza barwierskiego. W wersji barwionej najpopularniejsze pomarańczowe suszki to phalaris, lagurus, len i gliksja

Łososiowe kwiaty suszone 

Łososiowy to kolor pomiędzy pomarańczowym a różowym. Ma bardziej stonowany, pastelowy odcień. Świetnie wygląda zarówno w połączeniu z suszkami o intensywnych barwach, jak i tymi o kolorach mniej nasyconych. Łososiowe suszki to między innymi phalaris, lagurus i stabilizowany asparagus. Najczęściej stosowane są jako subtelny, elegancki dodatek do bukietów, wianków oraz przeróżnych form rękodzieła. 

Pomarańczowe rośliny suszone - na jakie okazje się sprawdzą? 

Pomarańczowe rośliny suszone odpowiednie są na prawie cały rok. Wiosną, gdy świat zaczyna się budzić do życia, mamy zazwyczaj ochotę sięgać po jaśniejsze, radośniejsze kolory: żółty, zielony i oczywiście pomarańczowy. Suszki w kolorze pomarańczowym to nieodłączny składnik palm i stroików wielkanocnych. Latem świetnie wpisują się w aranżacje sielskie i rustykalne. Coraz większą popularność zdobywają śluby i wesela pełne koloru. Dlaczego nie uwzględnić w nich pomarańczowych roślin suszonych? Jesień to jednak czas, gdy pomarańczowe kwiaty suszone są najchętniej wybierane. Przepięknie prezentują się w połączeniu z brązem, czerwienią i żółcią. Nie może zabraknąć ich także w dekoracjach na Halloween, gdy doskonale komponują się z dyniami w tym samym kolorze. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl